EKONOMİ:
UDAŞ'TAN BASIN AÇIKLAMASI

 UDAŞ’IN YAPTIĞI SON ALTYAPI ÇALIŞMALARI NETİCESİNDE DOĞALGAZIN ULAŞMADIĞI HİÇBİR MAHALLE KALMAMIŞTIR. 2012 YILI SONU İTİBARİYLE ŞEHRİN ALTYAPISINA 45 MİLYON $ BEDEL HARCAYARAK 475 BİN METRE DOĞALGAZ HATTI DÖŞENMİŞTİR. 

ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDAKİ VATANDAŞLARI BİR AN ÖNCE DOĞALGAZIN KONFORU, VERİMLİLİĞİ, TEMİZLİĞİ VE EKONOMİKLİĞİ İLE BULUŞTURABİLMEYİ AMAÇ EDİNEN UDAŞ, DÜZENLEDİĞİ KAMPANYALAR, YAPTIĞI TANITIM FAALİYETLERİ VE SUNDUĞU HİZMETLER İLE ŞEHİRDEKİ ABONE SAYISINI HIZLA ARTIRMAYI BAŞARMIŞTIR.
UDAŞ GENEL MÜDÜRÜ EMRE ONUR KAMPANYALAR İLE İLGİLİ YAPTIĞI AÇIKLAMA DA, KIŞ AYLARINDA TÜKETİMLERİN ARTMASIYLA BİRLİKTE, FATURALAR DA DOĞAL OLARAK YÜKSELİYOR. UDAŞ OLARAK BU NOKTADA ABONELERE ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLAYABİLMEK ADINA BANKALARLA GÖRÜŞMELER YAPARAK FATURA ÖDEMELERİNDE KOLAYLIK SAĞLAYACAK YENİ BİR UYGULAMA GELİŞTİRDİK. BU UYGULAMAYLA UDAŞ ABONELERİ İSTERLERSE FATURALARINI KREDİ KARTLARINI KULLANARAK 12 TAKSİTLE ÖDEYEBİLİRLER.
ALT YAPI FAALİYETLERİ KONUSUNDA DA AÇIKLAMA YAPAN UDAŞ GENEL MÜDÜRÜ EMRE ONUR,”2012 YILI İÇERİSİNDE TOKİ TARAFINDAN YAPILAN 400 YATAKLI UŞAK DEVLET HASTANESİNİN VE UŞAK CEZAEVİNİN DOĞALGAZ ARZI SAĞLANMIŞTIR. AYRICA UŞAK ÜNİVERSİTESİ BİREYLÜL KAMPUSÜ’NDE VE MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİNDE DE  YATIRIM FAALİYETLERİMİZ HIZLA DEVAM ETMEKTEDİR. 2013 YILI İÇERİSİNDE DESAN,GÜLİSTAN VE UŞAK ÜNİVERSİTESİ BİR EYLÜL KAMPUSÜNDEKİ DOĞAL GAZ ALT YAPILARI TAMAMLANACAKTIR” AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

HENÜZ YOLUN BAŞINDA OLDUKLARINI BELİRTEN UDAŞ GENEL MÜDÜRÜ EMRE ONUR,  “ŞİRKETİMİZİN UŞAK’A VE UŞAKLILARA KATACAĞI DAHA ÇOK DEĞER VAR. UDAŞ, UŞAKLILARIN DESTEĞİ İLE BÜYÜMESİNİ HIZLA SÜRDÜRECEKTİR. UŞAK HALKININ İLGİSİ İLE 2012’NİN SONUNDA 42 BİN ABONEYE ULAŞACAĞIMIZA EMİNİM” DİYE KONUŞTU.
UŞAK HALKINA TEŞEKKÜR EDEN EMRE ONUR “UŞAK HALKI, BİZİM ÇABALARIMIZA KARŞILIK VEREREK DOĞALGAZIN KONFORUNU, VERİMLİLİĞİNİ VE EKONOMİSİNİ TERCİH ETTİ VE GERÇEKLEŞTİRİLEN HER ABONELİKLE ŞEHRİMİZİN HAVA KİRLİLİĞİNDEN KURTULMASINA KATKIDA BULUNDULAR. UŞAK HALKINA DOĞALGAZI TERCİH ETTİKLERİ TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner109

banner102

Zeybekci’den Merkez Bankası’na: Ha gayret...
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Türk Lirası'nın aşırı artmasının ihracatın üzerinde olumsuz bir etki...

Haberi Oku