GÜNCEL:
BİNLERCE KİŞİ  ŞEHİT PİLOT ÜSTEĞMEN ŞAHAN'I SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

 UŞAK, ŞEHİT PİLOT ÜSTEĞMEN ŞAHAN'I SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

HAKKARİ’NİN ÇUKURCA İLÇESİNDE ÇIKAN ÇATIŞMAYA DESTEK GÖTÜRMEK İSTERKEN KAZA YAPAN HELİKOPTERDE ŞEHİT OLAN PİLOT ÜSTEĞMEN MÜJDAT KEREM ŞAHAN’IN NAAŞI, BABA OCAĞI UŞAK’A GETİRİLDİ. BİNLERCE UŞAKLI, YAĞMUR ALTINDA ŞEHİT PİLOT İÇİN DUA ETTİ.
ŞAHAN’IN NAAŞI SAAT 13.50 SIRALARINDA ASKERİ UÇAKLA UŞAK HAVAALANINA GETİRİLDİ. EŞİ BETÜL, 6 AYLIK BEBEĞİ İLKE ADA, İSTANBUL’DA GÖREV YAPAN DOKTOR AĞABEYİ MURAT, ANNE ŞÜKRAN VE BABA SÜLEYMAN ŞAHAN’IN DA İÇERİSİNDE BULUNDUĞU ASKERİ UÇAK, UŞAK VALİSİ AHMET OKUR VE PROTOKOL ÜYELERİ TARAFINDAN KARŞILANDI.
ŞEHİDİN CENAZE ARACINA KONAN NAAŞI, DAHA SONRA HELALLİK ALINMASI İÇİN KEMAL ÖZ MAHALLESİ İBRAHİM TAHTA KILIÇ CADDESİNDE BULUNAN BABA OCAĞINA GETİRİLDİ. AŞIRI YAĞIŞA RAĞMEN ŞEHİDİN BABA OCAĞINDA TOPLANAN BİNLERCE UŞAKLI, YAĞAN YAĞMURA ALDIRMADAN ŞEHİTLERİ İÇİN DUA ETTİ.
ŞEHİT PİLOT ÜSTEĞMEN MÜJDAT KEREM ŞAHAN’IN NAAŞI DAHA SONRA TÖRENİN DÜZENLENECEĞİ YÜCETEPE CAMİSİNE GETİRİLDİ. ŞEHİDİN NAAŞI İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP KILINAN CENAZE NAMAZININ ARDINDAN UŞAK ŞEHİTLİĞİ’NDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.


sehit töreni hazır paylaşan: usakart
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner109

banner102

MHP Uşak İl Bşk. Muhterem KURUÇAY Art Gündem'in...
MHP Uşak İl Bşk. Muhterem KURUÇAY Art Gündem'in Konuğu Oldu

Haberi Oku