GÜNDEM:
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Nurten 2 yıl önce

haberciliğinizi şiddetle kiniyorum.uşak'in tek yerel kanali doğru dürüst haber yapmali bence.bu bir konferans değil anma programı.alper günbayram okulu değil alper günbayram anadolu lisesi.okulumuz bir saatlik anma programi hazirladi siz tutup doç. dr. murat öntuğ'un konuşmasi diye haber yapıyorsunuz.bizim programimiz içinde 20 dakikalik konuşmayi tamamen farkli vermişsiniz.öğrencilerimizin bir buçuk aydir harcadiği emekleri hiçe saydiniz.yazik yani.nasil bir habercilik anlayişiniz var anlayamadım.programi izlemeye gelen görevli arkadaş hiç programi dinlememiş sanirim o kadar adimiz söylendi ayni zamanda logomuz vardi.biraz dikkatli ve özenli haber yapin lütfen.öğrencilerimiz merakla haklarinda çikacak haberi bekliyordu .hevesleri kursaklarinda kaldi sayenizde.artik bundan sonra yaptiğiniz bütün haberler bende soru işareti uyandıracak.bizim gözümüzdeki güvenilirliğinizi yitirdiniz. yaptiğiniz hatayi düzentip özür bildirirseniz okulumuz olarak memnun kaliriz.

Misafir Avatar
şahin vermez 2 yıl önce

televizyondaki yanlış haberi düzelttiniz lütfen buradaki haberin başlığını ve içeriğini de düzeltin.tören okulumuzun hazırladığı anma programıydı söz edilen hocanın sadece 20dklık bir konuşması vardı.1 saatten fazla okulun programı icra edildi.lütfen o çocukların emeğine saygı gösterin.doğru habercilik yapalım.

Misafir Avatar
Serdar Karayel 2 yıl önce

her eline kamera alanı haberci yaparsan böyle olur işte... eğitim şart

Misafir Avatar
AGAL 2 yıl önce

bu bi̇r konferans deği̇l anma programi üsteli̇k doç. dr. murat öntuğ'un 20 daki̇kalik konuşmasi vardi beni̇m ve arkadaşlarimin emeği̇ni̇ hi̇çe saydiniz bi̇raz saygi lütfen...

Misafir Avatar
Ali Osman Aşçı 2 yıl önce

alper günbayram anadolu lisesi yerine yanlışlıkla alper günbayram okulu yazılmış,bu hatamızı düzelttlik.ancak diğer yorumlarınızı size aynen iade ediyorum.bize verilen bilgi doç.dr. murat öntuğ'un atatürk ile ilgili olarak konferans vereceği yolunda idi.alper günbayram anadolu lisesinin adı hiç bir şekilde geçmiyordu.çocukların emeğine saygı olarak çalışmalarını yayınladık haberlerde.ardından programın tamamını yayınladık.ya izlemediniz ya da son derece ön yargılısınız...en iyisi biz size öğretmenlik öğretmeyelim,siz de bize habercilik öğretmeye kalkışmayın.herkes kendi işini yapsın.

Misafir Avatar
said 2 yıl önce

bunca yapılan emeğin ve uğraşın karşılığını bir hatayla alıyoruz bununlada kalmayıp hatanızın söylenmesine karşılık olarak diğer yorumlarınızı aynen iade diye bir tabirle karşılaşıyoruz gerçekten merak ediyorum bir emeğin harcanması bu kadar basit mi ?

banner109

banner102

NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor
NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor

Haberi Oku