GÜNDEM:
AK PARTİ eski İL BAŞKANI AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ .

 

Ak parti eski il başkanı Metmet Gün’den Twitter üzerinden sözler.

Mehmet Gün : Bu millet feraset sahibidir. Sessizce herşeyi izler. Zamanı Gelince Not eder. Günü Gelince notunu verir diyerek daha önce il başkanlığını yaptığı bazı partilileri topa tuttu.

İyi İnsan diye diye .Beş para etmez adamları milletin başına bela ediyoruz .

Hele bak Ak Parti cemaatlerin tarikatların savaş alanına dönmüş partiye menzil tarikatcıları gelmiş . Milletin oylarına yazık sözleri gündeme düştü .

Sosyal paylaşım sitesi twitterda paylaşan Av.Mehmet Gün Sözleri Uşak Ak Parti Gündemine konuluyor. İşte Gün’ün Paylaştıkları.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ahbap partisi 4 yıl önce

akpartil olarak bundan boyle parti lafı etmeyecegim
oy gunu oyumu atıp gelecegum artık hicbir yerde akpartiyi anlatmayacagum nasıl anlatacagım ayakkabı içindeki paraların cevabını birusu bana izah etmedşigi inandırmadıgı zaman benim ak parti oyum olmaz mehmet bşk haksızlık edilmiş oda kusmuş aday olsaydı bunları söylemezdi yazık menfaat partisi olmuş bu parti yazık

Misafir Avatar
vedat 4 yıl önce

günaydın mehmet bey sen yenimi ögrendin menzilciler şimdiden belediyeyi paylaştılar bile

Misafir Avatar
kro 4 yıl önce

eğer bu parti cemaatten bir kişiyi aday göstersin ben bu partiye oy vermem.

Misafir Avatar
ak partili 4 yıl önce

hüseyin gürpınar ı il genel meclisi üyesi yapanlar bunun hesabını millete verirler....görünen o ki bunların hepsi menfaatçi. koltuk sevdasına düşmüşler. ey ilknur ertuğrul durmadan davamız davamız deyip duruyorsun. hakikaten davan uğruna bu partideysen zerre kadar anlamadığın il genel meclisini bırak. yerine ehil bi insan geçsin. bizde koltuk sevdalısı olmadığını anlayalım. ama nerde hizmet anlayışı. mehmet naçar dahil ordan gelecek bi maaşın hesabındalar..

Misafir Avatar
CAHAN BEY 4 yıl önce

anlasilsn o ki siz yonetmeyecek yonetileceksiniz.birde ucuk kacik projelerinizden kent park projesini belediyenin hangi butcesi ile yapacaksiniz .belediyeler bir donum garimenkulu bile istimlak edim odeyemezler o koskoca alani nasil alipta projenize yerine getireceksiniz.yapmayin aday halki kandirmaktan vaz gecin halkin sesine kulak verin uyanin ey usaklilar sustukca batacakiniz......

Misafir Avatar
fatma 4 yıl önce

halkimiz bu cemaat denen olumlardan bikmis iken su ise bavkin yeni bi camaat bizleri yonetmeye talip.allah bizlerin yar ve yardimcisi olsun.vatana milleti korusun.her sey vatan millet icin olsun.

Misafir Avatar
ama 4 yıl önce

yorum yaz diyorsunuz yaziyoruz ama yayinlanmiyor. neden acaba .basin ozgurlugu istiyouz.........

Misafir Avatar
dürüstce @CAHAN BEY 4 yıl önce

belediye bütçesini sizin bilmediğiniz belli inanın bende bilmiyorum.nurullah cahan bey 10 yıldır belediyede uşak halkına hizmet ediyor.parti veya bir grup taassubu ile hareket etmeyenler sözlerini dikkatli dinliyor.projeler için diyorki bunun için merkezi yönetimle uşak belediyesi bir olacağız.tüm uşak için yarınlarımız için torunlarımız için bunların yapılması lazım.daha şimdiden ekonomi bakanı, maliye, çevre ve şehircilik, spor, sanayi bakanları ve toki gibi kurum başkanları ile görüşmeler yapıyor.projelerini anlatıp destek sözler alıyor.diger adaylar da uşak için ne var.söylediği bazı projeler ise asıl onlar için halkı kandırma denilir.belediye bütcesi ile hiçbir şey yapamazlar.zaten yıllardır uşak bunun zararını gördü ve gelişemedi.şimdi adam gibi bir adam çıktı haksız mantıksız tenkit yapıyorsunuz.lütfen aklıselim olalım.hanği görüşten olursak olalım önce uşak,yarınlarımız, evlatlarımız, torunlarımız diyerek nurullah cahana destek verelim.

banner109

banner102

NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor
NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor

Haberi Oku