GÜNDEM:
'Çocuklarımızın Sporu Sevmesi Adına Çalışmalar Devam Edecek'

 Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte sporun emin ellerde olması adına spor kurslarına önem verdiklerine dikkat çekerken, “Yeni neslimize spor kurslarımızla sporu sevdiriyoruz” ifadesini kullandı.

Uşak Belediyesi Yaz Spor Okulları sertifika töreni gerçekleştirildi. Törende yaz kurslarına katılan 822 öğrenci sertifikalarını aldılar. Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen törene Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Belediye Başkan Yardımcısı Erol Korkmaz, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Görgülü, öğrenciler ve velileri katıldı.

Yoğun ilgi aldık

Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan öğrencilerin verimli bir yaz tatili geçirdiğini söyledi. Yeni neslin sağlam bir vücut ve sağlam bir kafayla büyümesini istediklerini belirten Cahan,”‘Uşak Belediyesi çocuklarımızı geleceğe en güzel şekilde hazırlamak adına çalışmalarını sürdürmektedir. Bu nedenle her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz kurslarımızı açtık. Kurslarımız hemşehrilerimiz tarafından ve yoğun ilgi gördü. Öğrencilerimiz spor branşlarını başarıyla öğrenerek yaz mevsimini tamamladılar. Çocuklarımızın gelişimi bizleri mutlu etti” dedi.

Kurslar sürekli ve devamlı olacak

Öğrencilerin gelişimi adına etkinliklerin devam edeceğini anlatan Cahan, “Bizler bundan sonra da belediyemiz ile öğrencilerimiz arasında bu bağlar devam etsin istiyoruz.   Bu nedenle kış aylarında da öğrencilerimin gelişimini etkileyecek kurslar açıyoruz. Örneğin şu anda tiyatro kurslarımız sürüyor. Sosyal ve kültürel anlamda da etkinliklerimiz devam edecek. Bu konuda bizlere gelen talepleri de cevaplayacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından başkan Cahan öğrencilere sertifikalarını verdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner109

banner102

NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor
NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor

Haberi Oku