GÜNDEM:
Dikilitaş Mahalle Konağı Yakında Bitecek
 Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan söz verdikleri mahalle konakları projesinde somut gelişmelerin devam ettiğini anlatırken, “Dikilitaş Mahallesi’nde devam eden projemiz hergün daha da ilerliyor. Kısa sürede mahalle konağını mahallemize hediye edeceğiz” dedi.
Uşak Belediyesi 19 mahallede yaşayan vatandaşların faydalanabilmeleri amacıyla hayata geçirmek istediği mahalle konakları projesinde hergün bir aşama daha geçiyor. Projenin mahallelerde vücut bulması adına tüm ekipler var gücüyle çalışıyor. Karaağaç Mahallesi ve Aybey Mahallesi’nde bitirilen konakların ardından Dikilitaş Mahallesi’nde de proje hızlandı. Yakın zamanda temeli kazılan ve hafriyatı tamamlanan mahalle konağında çalışmalar hızlandı.
Mahalle konakları ilerliyor
Mahallelere yapacakları mahalle konakları projesini önemsediklerini ifade eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “İlimizde mahallelerimize olumlu katkı sağlamak, gençlerimizin, çocuklarımızın ve bayanların gelişimine etki etmek amacıyla mahalle konakları projesi çalışmalarına başlamıştık. Projemizle beraber iki mahallede çalışmaları sonlandırmıştık. Bu bağlamda Karaağaç Mahallesi ve Aybey Mahallesi mahalle konaklarına kavuşmuştu. Yakın bir zaman önce müjdelediğimiz Dikilitaş Mahallesi Mahalle Konağı’nda çalışmalarımız son hızıyla sürüyor. Ekiplerimiz kısa sürede çalışmaları bitirecek ve mahalle halkına projeyi hediye edecek” şeklinde konuştu.
Mahallelerimizin beklentilerini biliyoruz
Mahallelerin ihtiyaçlarını gözeten bir yapıda projelere devam ettiklerini anlatan Cahan, “Kentimizin sorunlarını ilimize yaşayanlarla çözüyoruz. Bu nedenle tespit ettiğimiz sorunları ve beklentileri yerine getiriyoruz. Projelendirme çalışmalarıyla vatandaşlarımızın taleplerine cevap veriyoruz. Ortak akıl sayesinde mahallelerimizin en güzel hale gelmesini sağlıyoruz” dedi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner109

banner102

NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor
NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor

Haberi Oku