GÜNDEM:
GÜLLÜBAĞ KÖYÜ SULAMA GÖLET'İ DEHŞET SAÇIYOR

 Eşmenin Güllübağ Köyü Sulama Gölet’i Dehşet Saçıyor. Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 2013 Yılı Yatırım Programında Yer Alan Güllübağ Sulama Gölet’i Yapıldıktan Kısa Bir Süre Sonra Kirlilik Saçmaya Başladı. 

Konu İle İlgili Açıklama Yapan Köy Halkı Ve Köy Muhtarı Razi Gül “Eşme İlçesinden Gelen Tüm Kanalizasyon Artıkları Direk Bu Baraja Gelmesi Nedeniyle Barajın İçinde Bulunan Su Yüzeyi, Artık Pislikten Dolayı Yosun Tuttu. Bizim Köyümüzün Halkı Çiftçilik Ve Hayvancılıkla Geçinen Bir Kesim. Bu Suyu Kullanıyorlar, Buraya Bir Arıtma Tesisi Şart. Bu Suyu İçen Hayvanlarımızı Bırakın Bu Suyun Kenarında Bulunan Böcekler Dahi Yaşayamaz. Diyerek Yetkililerin Bu Soruna Bir Çözüm Bulmasını İstedi. 
Şimdi Dsi’nin Güllübağ’a Yapmış Olduğu Sulama Barajı’nın Görüntülerini Ekranlarınıza Getireceğiz.


4 dsi göl hazır paylaşan: usakart
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ahmet Özkan 1 yıl önce

sayın art yetkilileri birde sivaslı ilçemiz yayalar köyü göletini çekip yayınlama imkanınız olsa da orayı gösterseniz. sivaslı ve selcikler beldesinin atık suları(kanalizasyonu) gölettle toplanıyor.bahçeler bu su ile sulanıyor. sıcak yaz günlerinde derelere (bahçelerin olduğu yere) kokudan girilmiyor. yetkililere siz sesimizi duyursanız. iyi bayramlar dileklerimle.

banner109

banner102

NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor
NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor

Haberi Oku