GÜNDEM:
NURULLAH CAHAN BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

 Cahan, “Basınımız Bizler İçin Her Zaman Önemlidir”

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yapılan toplantıda yaptığı konuşmada basın çalışanlarına desteklerinin devam edeceğini belirtti. Cahan, ev sahibi olmayan basın çalışanları konusunda çalışmaların başlayacağını da müjdeledi. 
                    Uşak Belediyesi ve Uşak Valiliği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir yemek düzenledi. Özel bir restoranda gerçekleşen toplantıya Uşak Valisi Ahmet Okur, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdurrahman Yavuz, Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Salih Kılınç, Faal Gazeteciler Derneği Başkanı Taşkın Özler, Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı Soner Demiröz ve basın emekçileri katıldı. Toplantıda basın çalışanlarının sorunları da irdelendi.
Basın çalışanlarına müjdeler
               Yemek’te bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Basın ile sürekli istişare içinde oluyor ve kentin sorunlarını çözüyoruz” dedi. Basının kentin gelişimindeki önemine değinen Cahan, “Biz her zaman basınımızı çok önemli gördük. Bu nedenle ilimizdeki tüm basın çalışanlarımızın bizlere sunduğu tüm projelerde destekçi olacağımızı bir kez daha belirtelim. Bugün günün anlam ve önemi nedeniyle müjdeler de vermek isterim. Gazeteci kardeşlerimizin bizlere TOKİ Başkanımız Sayın M. Ergün Turan’ın ziyaretinde basın mensupları için konut talepleri söz konusuydu. Geçtiğimiz hafta Ankara’da TOKİ Başkanımızla yaptığımız görüşmede kentimizin iki bölgesinde toplu konut konusunda çalışma yapılacağı yönünde söz aldık. Yapacağımız konutlarda basınımızda ev sahipleri olmayanların ev sahibi olmasını arzuluyoruz. Bu nedenle gerekli çalışmalarımızı yapacağız. Bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tekrar kutluyorum” dedi.
Basınımız bize yön vermelidir
                 Uşak’ta basın çalışanlarıyla sık sık bir araya geldiklerini anlatan Uşak Valisi Ahmet Okur, “Basın çalışanlarımızla bir arada olmaktan son derece mutluyuz. Kurum olarak yaptığımız tüm çalışmaları basınımızla paylaşıyoruz. Basınımızın da tüm haberlerini ciddiyetle takip ediyoruz. Görülen aksaklıklar konusunda gazeteci kardeşlerimizin bizlere yön vermesini istiyoruz. Bu şekilde kentimizi daha iyi yerlere getireceğimize inanıyoruz” dedi. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner109

banner102

NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor
NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor

Haberi Oku