GÜNDEM:
UŞAK ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ DARBE GİRİŞİMİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASINDA BULUNDU

 UŞAK ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ DARBE GİRİŞİMİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

Uşak Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sadettin Öztürk Üyeleri ve Oda Başkanları ile Birlikte  15 Temmuz 2016 Tarihinde Gerçekleşen Darbe Girişimi Hakkında Ortak Basın Açıklamasında Bulundu.   ÖZTÜRK Yaptığı Açıklamada 

           “   Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Birlik ve Beraberliğini Açıkça Tehdit Eden 15 Temmuz 2016 Tarihinde Gerçekleşen Darbe Girişimi Karşısında, Ahilik Gelenek ve Kültüründen Gelen, Her Zaman Devletinin ve Milletinin Yanında Yer Alan, Aileleri ve Yanlarında Çalışanlarla Birlikte 20 Milyonluk Bir Büyük Camiayı Temsil Eden  Esnaf ve Sanatkarlarımız , Hiç Düşünmeden, Canları Pahasına, Cesaret ve Kararlılıkla, Dimdik Ayakta Durmuştur.
                 Ülkesine, Milletine ve Devletine Sahip Çıkan Vatandaşlarımızın Sokaklara ve Meydanlara Korkusuzca  ve Cesaretle Çıkarak, Demokrasi Nöbeti Tutmaları  ve Demokrasiye Sahip Çıkmaları, Bugün Olduğu Gibi Geleceğimizin de En Büyük Teminatıdır.
                   Demokrasiyi Sahiplenme Noktasında ; Esnaf ve Sanatkarlarımız , Her Zaman Olduğu Gibi, Tek Vücut Halinde ve Sarsılmaz Bir İrade İle Bölünmez Bütünlüğü , Huzur ve Güvenliği İçin Daima, Devletimizin ve Milletimizin Yanında Yer Alacaktır.
                  Hiç Kuşkusuz, Türkiye Cumhuriyeti ; Demokrasiye ve Cumhuriyetin Temel Niteliklerine Bağlı Kalarak , Tek Bayrak, Tek Vatan , Tek Millet ve Tek Devlet Olarak Ebediyete Kadar Varlığını Sürdürecektir.
                    Birlik ve Beraberliğimizi Bozmaya Yönelik Bu Menfur Darbe Girişimine Karşı Canlarını Ortaya Koyarak Şehit Düşen Kahraman Güvenlik Kuvvetimize ve Demokrasiye Bağlı Yurtsever Vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet, Kederli Ailelerine ve Milletimize Başsağlığı ve Sabır Diliyor, Yaralılarımıza Acil Şifalar Temenni Ediyoruz. “
                Dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner109

banner102

NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor
NFS Yaşam Okulu bir ilki gerçekleştiriyor

Haberi Oku